Klub Pań Swojego Czasu

Pomyślałam, że skoro w tym tygodniu trwa sprzedaż kolejnej edycji Klubu Pań Swojego Czasu to w ramach programu afiliacyjnego mogłabym napisać post polecający to miejsce. 

Ale kim ja jestem żeby komukolwiek cokolwiek polecać? Traktuję tego bloga jak mój kawałek internetu, miejsce, gdzie mogę być sobą ze wszystkim, co się w pod tym kryje. Skoro zaś częścią tego kim jestem jest Klub to zamiast cokolwiek polecać napiszę co ja właściwie robię i za co płacę. 

 

 Zarządzanie sobą w czasie. 

To brzmi jak wyświechtany banał, ale niestety ciągle zdarza mi się ulegać radosnej pokusie by na listę to do wpisywać wszystko cokolwiek przejdzie mi przez myśl i wszystko jest tak samo ważne. A w chwilach gorszego samopoczucia nie planować niczego i wszystko odpuścić. Ale zamiast powtarzać sobie, że jestem beznadziejna i znowu nic mi się nie udało to odświeżam sobie webinary Oli Budzyńskiej. Jeśli zauważam, że prokrastynuję szukam możliwych przyczyn wracając do ścieżki Jadwigi Korzeniewskiej z Laboratorium Zmieniacza. Myślę, że łatwo jest ulec przekonaniu, że po obejrzeniu webinarów albo po przeczytaniu książki już wszystko człowiek powinien wiedzieć i powinien być świetnie zorganizowany. No cóż, ja tak nie mam, działam metodą małych kroczków, popełniania błędów, i nieustannego uczenia się. 


Grafika komputerowa

Ta ścieżka to złoto. Przygotowana jest z myślą o początkujących, ale ilość informacji jakie Weronika przekazuje w swoich tutorialach wydaje się mocno wykraczać poza podstawy. Uczyłam się na tych tutorialach pracy z grafiką wektorową w Inkscape i dzisiaj tę wiedzę wykorzystuję w pracy zawodowej przenosząc ją już na CorelDraw. Canva i tworzenie grafik pod Instagram także nie stanowi dla mnie już czarnej magii jak wcześniej. A mam wrażenie, że to także ścieżka, z której jeszcze niejednego mogę się nauczyć i wyciągnąć z niej jeszcze więcej. 


Talenty Gallupa

Niestety w przypadku ścieżki Dominika Juszczyka nie skorzystałam z niej w pełni w momencie jej trwania w Klubie, więc jak już zrobiłam test Gallupa pracuję z nią teraz samodzielnie i powiem, że odkrycie swoich mocnych stron to był dla mnie pewien punkt zwrotny a jednocześnie jest to obszar, w którym naprawdę można się rozwinąć.


Jak odzyskać poczucie kontroli i radzić sobie z trudnymi sytuacjami w życiu?

Ok, na koniec zostawiłam najlepsze. Nie wiem jakim cudem nie znałam tego Pana wcześniej. Tym bardziej, że Andrzej Tucholski udostępnia masakrycznie dużo wartościowych treści w różnych miejscach Internetu (na przykład na youtubie, albo w podcastach) i to całkiem za darmo, więc naprawdę głupio nie skorzystać. I gdybym miała napisać, co dokładnie dała mi ta ścieżka to chyba musiałabym w tym miejscu być bardziej wylewna i osobista niż chciałabym sobie pozwolić, więc napiszę tylko, że Andrzejowi zawdzięczam ten impuls, którego potrzebowałam by odejść z pracy, która wykańczała mnie psychicznie zdecydowanie zbyt długo. 


Nie będę rozpisywała się o wszystkich ścieżkach klubowych, bo jest ich zbyt dużo a kolejne właśnie startują, moim celem także nigdy nie było przerobienie tego wszystkiego, bo fizycznie wydaje się to niemożliwe. Wybieram to z czym pracuję w danym czasie odpuszczając inne rzeczy. 

Pierwsze webinary nowych ścieżek tej edycji Klubu już także mamy za sobą i nie wiem, czy jestem bardziej zachwycona ścieżką Kasi Malinowskiej o pewności siebie, czy bardziej ekscytuję mnie realizacja celów z Dominikiem Juszczykiem. W Klubie zdecydowanie nie ma nudy.  


Uważam, że sama ilość treści, jakie zawiera klub sprawia, że jest on wart swojej ceny. To co dostajemy niejako w gratisie tylko utwierdza w przekonaniu, że Klub Pań Swojego Czasu to wspaniałe miejsce, którego nie chce się opuszczać. Gratis w tym miejscu oznacza na przykład Tajną klubową grupę na facebooku a klubowiczki tworzą bardzo wspierające miejsce w sieci. Miłym dodatkiem do klubu jest też zniżka 10 % na wszystkie produkty ze sklepu i pierwszeństwo zakupu nowych produktów (standardowa sprzedaż nowych produktów zaczyna się w poniedziałek, ale klubowiczki mogą kupować już w piątek), albo w ogóle możliwość zakupu produktów tworzonych specjalnie dla klubowiczek.  

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Przepis na skarpetki, cz.1 - Akcesoria

My #boxosox

Przepis na skarpetki, cz.2 - Włóczki